Progress na Google+
www.progress.wrzesnia.pl
PROGRESS Września
ul.Wrocławska 43
62-300 Września
woj. wielkopolskie

tel. +48 61 437 49 84 

PROGRESS Szczecin
ul. Wojska Polskiego 53
70-477 Szczecin

tel. 91 820 25 01

nr konta bankowego:
mBank S.A.
10 1140 2004 0000 3002 6826 1734

Santander Consumer Bank S.A.
37 1090 1421 0000 0000 4200 3454


zestawy kosmetyków

Kosswell Cashmere Pack - Zestaw do kaszmirowego prostowania włosów

Kosswell Cashmere Pack - Zestaw do kaszmirowego prostowania włosów

K06000013
Kosswell

651,00 PLN

Zestaw do wykonania kaszmirowego postowania włosów Kosswell Cahmere Pack.

Zestaw zawiera:

1) Kosswell Cahmere Deep Cleansing Shampoo [1]
Szampon  głęboko oczyszczający włosy i skórę głowy. Usuwa pozostałości i resztki produktów do stylizacji z włosów, takich jak oleje, żele, lakiery itp.
Instrukcja użycia: Nałóż równomiernie na mokre włosy. Masuj i spłucz. Powtórz operację. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami przemyj je natychmiast dużą ilością wody. Tylko do uzytku profesjonalnego.

2) Kosswell Cahmere Perfect Liss Treatment [2]
Kuracja intensywne wygładzająca, redukująca kędziory i zapobiegająca puszeniu się włosów która działa od wewnątrz włosa. Wysoko rozwinięta Technologia Aminocare Keratreat Evolution sprzyja przenikaniu białka, aminokwasów i protein kaszmiru do włókna włosa. Dzieje się tak dzięki niskiej masie cząsteczkowej, która zapewnia lepsze przenikanie i osadzanie się protein we włosie. Chroni włosy przed wysokimi temperaturami i zapewnia im połysk. Nie zawiera formahedylu, posiada pH naturalne 7,0.

3)  Kosswell Cahmere Regenerist Sealer [3]
Maska zakwaszająca, zamyka łuski włosa i zapewnia doskonałą ochronę. Wzbogacona  o niezbędne aminokwasy, argininę. Nadaje włosom intensywnie jedwabistą miękkość. Chroni przed ciepłem oraz przed uszkodzeniami. Sposób użycia: Nałożyć maskę na wilgotne przesuszone ręcznikiem włosy. Zaleca się pozostawić na włosach od 10 do 15 minut, następnie spłukacz dużą ilością wody. Jeśli dojdzie do kontaktu z oczami przemyj je natychmiast dużą ilością wody.

Instrukcja wykonania zabiegu kaszmirowego wygładzania włosów z Kosswell Cahmere:

 1. Umyj włosy szamponem oczyszczającym Deap Cleansing Shampoo[1].
 2. Delikatnie przesusz włosy ręcznikiem, usuwając ok. 20% wilgoci z włosów.
 3. Zawsze należy używaj rękawiczek, gdy masz kontakt z produktami.
 4. Wstrząśnij Perfect Liss Treatment [2], a następnie nałóż odpowiednią ilość  na włosy.
 5. Podziel włosów na sekcje. Zaleca się wydzielenie sekcji co 2-3 cm.
 6. Nałóż  produkt za pomocą szerokiego pędzla, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, ok. 0,5cm od skóry, zaczynając od karu w kierunku czoła. W przypadku kontaktu oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody.
 7. Pozostaw produktu do oddziaływania na włosy na 20 minut. Po tym czasie bez przemywania przystąp do suszenia włosów suszarką naciągając przy tym włosy na szczotce.
 8. Podziel włosy na cztery sekcje. Zaczynając od karku wybieraj pasma 4-5 cm i prostuj włosy z użyciem prostownicy stosując temperaturę:

  włosy naturalne lub farbowane, ale odporne 220°C
  włosyarbowane i pasemka 180°C
  włosy słabe, wrażliwe, rozjaśniane 150°C  

  W przypadku włosów wrażliwych, rozjaśnianych i bardzo słabych zaleca się do przeprowadzenia testu wrażliwości  włosów. Nie należy stosować produktu na włosach po trwałej ondulacji lub po trwałym prostowaniu. Każde pasemko należy wyprostować 5-6 razy przy użyciu prostownicy.

 9. Po zakończeniu prostowania odczekaj 15 minut i przystąp do mycia włosów używając szamponu głęboko oczyszczającego Deep Cleansing Shampoo [1] z kroku 1.
 10. Na przesuszone ręcznikiem włosy nałóż maskę do włosów Regenerist Sealer [3], pozostaw na 15 minut, a następnie spłucz duża ilością wody. Wysusz przy pomocy suszarki naciągając włosy na szczotkę.
Kosswell Cashmere Pack - Zestaw do kaszmirowego prostowania włosów