Progress na Google+
www.progress.wrzesnia.pl
PROGRESS Września
ul.Wrocławska 43
62-300 Września
woj. wielkopolskie

tel. +48 61 437 49 84 

PROGRESS Szczecin
ul. Wojska Polskiego 53
70-477 Szczecin

tel. 91 820 25 01

nr konta bankowego:
mBank S.A.
10 1140 2004 0000 3002 6826 1734

Santander Consumer Bank S.A.
37 1090 1421 0000 0000 4200 3454


henna do brwi i rzęs

RefectoCil Eyelash Growth Booster odżywka na porost rzęs

RefectoCil Eyelash Growth Booster odżywka na porost rzęs

05821
RefectoCil

362,00 PLN 340,00 PLN

RefectoCil BeautyLash EyeLash Growth Booster
Magicznie długie rzęsy - całkowicie naturalne!
Pozwól mówić swoim oczom. Dzięki EyeLash Growth Booster w końcu możesz mieć rzęsy, o jakich zawsze marzyłaś. Rzęsy staną się widocznie dłuższe, bardziej gęste i odporne*

BL_rzesy_przed_zastosowaniem_beauty_lash.jpg BL_rzesy_po_zastosowaniu_beautylash.jpg

Serum w naturalny sposób aktywuje przyspieszony wzrost rzęs:

- do 75% dłuższe rzęsy po 6 tygodniach 
- serum wzmacnia i dodaje objętości
- wysoce wydajny preparat dla zdrowych i pięknych rzęs
- kluczem są bioaktywne substancje wspomagające osiągnięcie pomyślnych rezultatów 
- naukowo udowodniona efektywność i komfort

Tajemnica tkwi w karaibskim koralowcu Plexaura Homomalla.
Substancja czynna naturalnie występująca w Plexaura Homomalla stymulując cebulki, skutecznie pobudza wzrost rzęs. Faza wzrostu istniejących rzęs wydłuża się, a liczba odrastających włosków wzrasta. Bioaktywne substancje czynne pobudzają proces odbudowy i poprawiają strukturę oraz elastyczność rzęs.

Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach. Po 6 - 8 tygodniach Twoje rzęsy wyglądać będą na znacznie dłuższe, pełniejsze i mocniejsze. Regularne stosowanie gwarantuje ponadto piękny połysk i zdrowy wygląd.

BL_twarz.jpg

*potwierdzone przez uznany instytut dermatest na podstawie badań przeprowadzonych na 20 osobach przez 6 tygodni.

Pojemność 4 ml

Jak to działa?

refectocil_beautylash_serum_na_porost_rzes.jpg

Kluczowa substancja Black Sea Rod Oil, wydobywana w naturalny sposób z karaibskiego koralowca Plexaura homomalla, znacznie wydłuża wspomnianą faze anagen (faza wzrostu) rzęs i zmniejsza liczbę włosków przechodzących do fazy Catagen i Telogen.  Korzenie włosków są stymulowane do podziału komórki, przez co wzrost rzęs jest aktywowany. Ponadto, struktura i elastyczność rzęs są ulepszone a przedwczesne wypadanie lub złamanie jest uniemożliwione.  
Ponieważ substancja czynna w Eyelash Growth Booster jest naturalnie występującą w koralowcu Plexaura homomalla, jest bioaktywna i dlatego też łatwiej przyswajalna przez ciało ludzkie, aniżeli substancje wytwarzane syntetycznie. Podczas rozwoju receptury BeautyLast Growth Booster podjęto wysiłek aby stworzyć odżywkę bez wielu dodatków, aby nie wpływać niekorzystnie na czysty i skuteczny ekstrakt z koralowca.
Selektywnie dodano substancje takie jak - kwas hialuronowy, biotyna i D - pantenol - pielęgnują i odżywiają rzęsy w każdej fazie ich wzrostu.
- "Witamina Urody” biotyna jest niezwykle ważna dla wzrostu zdrowych włosków, jest zaangażowana w metabolizm wielu komórek i procesów w organizmie.
- D - pantenol jest ważną częścią samego włosa i równocześnie ważnym elementem odżywczym, dbającym o jego zdrowie. Działa jak tarcza ochronna dla włosów, wygładza je i wyrównuje płaszczyzny, nadaje rzęsom piękny połysk. 
- Kwas hialuronowy jest w całości przyswajany przez skórę, intensywnie nawilża tkanki i cebulki włosów. Poprzez zapewnianie wystarczającej ilości wilgoci, zapobiega wysychaniu cebulek włosowych.

Aplikacja
Należy stosować serum raz dziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy i okolic oczu. Nakładanie jest niezwykle proste, wystarczy nanieść BeautyLash Eyelash Growth Booster na górnej i dolnej powiecie u podstawy rzęs jednym pociągnięciem pędzelka.
Skuteczność produktu opiera się na regularnym stosowaniu przez kilka tygodni. Jeśli aplikacja zostanie wstrzymana, to przestanie być skuteczne. Jeśli chcesz aby Twoje rzęsy zachowały piękny wygląd na dłużej zaleca się kontynuowanie korzystania z produktu. W zależności od indywidualnego metabolizmu każdego człowieka rezultaty mogą się od siebie różnić, w związku z tym zastosowanie BeautyLash Eyelash Growth Booster  przez dłuższy czas może być konieczne w niektórych przypadkach. 
BeautyLash Eyelash Growth Booster może być również stosowany do wypełnienia rozrzedzonych brwi czy nawet łysiny.
1 butelka zawiera kurację na okres od 4 do 5 miesięcy codziennego stosowania na górnej i dolnej powiece.


UWAGA!!!

Lekko uszkodzone opakowanie zewnętrzne!